Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

VITRINSKÅP, omkring 1900, bestat lövträ, blyinfattat glas, invändigt med hyllplan, överdel med dekor av blomstergirlang, höjd 132, 50x33 cm

Kuntoraportti

Lös topp, bruksslitage, löst krön medföljer, skador

560566

Päivämäärä:

2018-07-26