Vitrinskåp
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
VITRINSKÅP, omkring 1900, bestat lövträ, blyinfattat glas, invändigt med hyllplan, överdel med dekor av blomstergirlang, höjd 132, 50x33 cm
Kuntoraportti
Lös topp, bruksslitage, löst krön medföljer, skador
560566
Päivämäärä:
2018-07-26