Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LORENZ GEORG WEIS (1762-1829), pokal , silver, Norrköping,1791 invändigt förgylld, sviselerad dekor i form av bl.a blomster, höjd ca 11,5, vikt ca 89g
Smärre bucklor, lagningar
560569
2018-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här