Oiva Toikka vas
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIVA TOIKKA, vas, "Pro Arte Mansikkapaikka" Nuutajärvi, Finland, olikfärgat, grånmelerat glas mot iriserande fond, signerad ´´O Toikka Nuutajärvi´´, etikettmärkt, höjd ca 13 cm
Smärre slitage
560613
2018-07-26