Oiva Toikka vas

Oiva Toikka vas
Oiva Toikka vas
Oiva Toikka vas
Oiva Toikka vas
Oiva Toikka vas
Oiva Toikka vas
Oiva Toikka vas
Oiva Toikka vas

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIVA TOIKKA, vas, "Pro Arte Mansikkapaikka" Nuutajärvi, Finland, olikfärgat, grånmelerat glas mot iriserande fond, signerad ´´O Toikka Nuutajärvi´´, etikettmärkt, höjd ca 13 cm

Smärre slitage

560613

2018-07-26