Fåtölj i bambu

Fåtölj i bambu
Fåtölj i bambu
Fåtölj i bambu
Fåtölj i bambu
Fåtölj i bambu
Fåtölj i bambu
Fåtölj i bambu
Fåtölj i bambu
Fåtölj i bambu
Fåtölj i bambu
Fåtölj i bambu
Fåtölj i bambu

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, vitmålad bambu, randig klädsel, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

560622

2018-07-27