Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
INGEBORG LUNDIN, "Äpplet", vas, Orrefors, klarglas, signerad med namn, märkt "Gallery-88 Orrefors samt numrerad 95 75-15", höjd ca 42 cm
560623
2018-07-27
Gör en kostnadsfri värdering här