Ingeborg Lundin glasvas Äpplet

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

INGEBORG LUNDIN, "Äpplet", vas, Orrefors, klarglas, signerad med namn, märkt "Gallery-88 Orrefors samt numrerad 95 75-15", höjd ca 42 cm

560623

2018-07-27