Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ULF GRIPENHOLM (född 1943): Badare, signerad och daterad Ulf Gripenholm 1987, provtryck, färglitografi, ca 43x54 cm
560626
2018-07-27
Gör en kostnadsfri värdering här