Ulf Gripenholm litografi

Ulf Gripenholm litografi
Ulf Gripenholm litografi
Ulf Gripenholm litografi
Ulf Gripenholm litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Badare, signerad och daterad Ulf Gripenholm 1987, provtryck, färglitografi, ca 43x54 cm

560626

2018-07-27