Lena A Linderholm litografi
2018-07-27
560634
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Blomsterstilleben, signerad Lena A Linderholm, numrerad 77/225, ca 84x59 cm
Med dedikation