Einar Jolin litografi

Einar Jolin litografi
Einar Jolin litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976), Stilleben, signerad Jolin, numrerad 318/360, färglitografi, ca 45x55 cm

Gulnad

560640

2018-07-27