Alf Wallander vas Rörstrand
2018-07-27
560644
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALF WALLANDER, vas, Rörstrand, 1900-talets början, jugend, flintgods, dekor i form av bockhuvuden, undertill märkt "Dessin Alf Wallander Rörstrand", höjd ca 30 cm
Krackelerad