Alf Wallander vas Rörstrand

Alf Wallander vas Rörstrand
Alf Wallander vas Rörstrand
Alf Wallander vas Rörstrand
Alf Wallander vas Rörstrand
Alf Wallander vas Rörstrand
Alf Wallander vas Rörstrand
Alf Wallander vas Rörstrand
Alf Wallander vas Rörstrand
Alf Wallander vas Rörstrand
Alf Wallander vas Rörstrand

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALF WALLANDER, vas, Rörstrand, 1900-talets början, jugend, flintgods, dekor i form av bockhuvuden, undertill märkt "Dessin Alf Wallander Rörstrand", höjd ca 30 cm

Krackelerad

560644

2018-07-27