Matsalsgrupp
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSALSGRUPP, 1900-talets sista kvartal, Italien, bestående av matbord samt. (6) stolar, samtliga med stomme i förkromad metall, bordet med skiva i onyxcalcit, stolarna klädda i mörk textil, bordets höjd ca 73, skivans mått 150x90, stolarnas sitthöjd 43 cm
Bruksslitage, bortfall i förkromningen
560673
2018-07-27