Matsalsgrupp

Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

MATSALSGRUPP, 1900-talets sista kvartal, Italien, bestående av matbord samt. (6) stolar, samtliga med stomme i förkromad metall, bordet med skiva i onyxcalcit, stolarna klädda i mörk textil, bordets höjd ca 73, skivans mått 150x90, stolarnas sitthöjd 43 cm

Bruksslitage, bortfall i förkromningen

560673

2018-07-27