Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BROSCH, Tore Svensson, Göteborg, 1990, stämplad och signerad, kvadratisk form med förgylld yta med dekor, ca 6x6 cm, vikt ca 57 g
560684
2018-07-27
Gör en kostnadsfri värdering här