Brosch Tore Svensson silver

Brosch Tore Svensson silver
Brosch Tore Svensson silver
Brosch Tore Svensson silver
Brosch Tore Svensson silver
Brosch Tore Svensson silver
Brosch Tore Svensson silver
Brosch Tore Svensson silver
Brosch Tore Svensson silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BROSCH, Tore Svensson, Göteborg, 1990, stämplad och signerad, kvadratisk form med förgylld yta med dekor, ca 6x6 cm, vikt ca 57 g

560684

2018-07-27