Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SIDEBOARD, vägghängt, teak, 1960-tal, Danmark, fem dörrar med bakomvarande hyllor, höjd ca 63, 30x262 cm
Repor, vattenringar, hyllplan i plywood (ej original)
560694
2018-07-27
Gör en kostnadsfri värdering här