Vägghängt sideboard 1960-tal

Vägghängt sideboard 1960-tal
Vägghängt sideboard 1960-tal
Vägghängt sideboard 1960-tal
Vägghängt sideboard 1960-tal
Vägghängt sideboard 1960-tal
Vägghängt sideboard 1960-tal
Vägghängt sideboard 1960-tal
Vägghängt sideboard 1960-tal
Vägghängt sideboard 1960-tal
Vägghängt sideboard 1960-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SIDEBOARD, vägghängt, teak, 1960-tal, Danmark, fem dörrar med bakomvarande hyllor, höjd ca 63, 30x262 cm

Repor, vattenringar, hyllplan i plywood (ej original)

560694

2018-07-27