Gavina soffbord

Gavina soffbord
Gavina soffbord
Gavina soffbord
Gavina soffbord
Gavina soffbord
Gavina soffbord
Gavina soffbord
Gavina soffbord

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

CINI BOERI, "Lunario", soffbord, Gavina för Knoll, Italien, formgivet 1973, underrede i förkromat stål, oval glasskiva, höjd ca 41, 150x110 cm

Zustandsbeschreibung

Fläckar och märken, allmänt bruksslitage, enstaka repor i skivan

560708

2018-07-26