Kerstin Hörlin-Holmqvist soffa
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, soffa, ur möbelfamiljen Paradiset, Nordiska Kompaniet, Triva-serien, 1950/60-tal, blå/grön klädsel, ben i bok, brickmärkt, längd 180, sitthöjd ca 39 cm
Bruksslitage, ställvis något blekt, några mindre fläckar
560730
2018-07-27