Kerstin Hörlin-Holmqvist soffa

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, soffa, ur möbelfamiljen Paradiset, Nordiska Kompaniet, Triva-serien, 1950/60-tal, blå/grön klädsel, ben i bok, brickmärkt, längd 180, sitthöjd ca 39 cm

Bruksslitage, ställvis något blekt, några mindre fläckar

560730

2018-07-27