Kerstin Hörlin-Holmqvist ´´Plommonet´´ soffbord
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, soffbord, "Plommonet", ur serien "Paradiset", Nordiska Kompaniet, Triva-serien, 1900-talets andra hälft, valnöt, oval form, brickmärkt, höjd 53, 124x56,5 cm
Bruksslitage
560732
2018-07-27