Kerstin Hörlin-Holmqvist ´´Äpplet´´ soffbord

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, "Äpplet" soffbord, ur serien "Paradiset", Nordiska Kompaniet, Triva-serien, 1900-talets andra hälft, valnöt, brickmärkt, höjd ca 53, diameter 48 cm

Bruksslitage

560735

2018-07-27