Kerstin Hörlin-Holmqvist ´´Äpplet´´ soffbord
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, "Äpplet" soffbord, ur serien "Paradiset", Nordiska Kompaniet, Triva-serien, 1900-talets andra hälft, valnöt, brickmärkt, höjd ca 53, diameter 48 cm
Bruksslitage
560735
2018-07-27