Fåtlöljer 1 par 1900-tal

Fåtlöljer 1 par 1900-tal
Fåtlöljer 1 par 1900-tal
Fåtlöljer 1 par 1900-tal
Fåtlöljer 1 par 1900-tal
Fåtlöljer 1 par 1900-tal
Fåtlöljer 1 par 1900-tal
Fåtlöljer 1 par 1900-tal
Fåtlöljer 1 par 1900-tal
Fåtlöljer 1 par 1900-tal
Fåtlöljer 1 par 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, mindre öronlappsfåtöljer, grön plysch, skurna fötter i mörkbetsat trä, skydd för armlän medföljer, lösa stoppad dynor, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, kantband på dynor ställvis loss

560750

2018-07-27