Gunilla Mann litografi

Gunilla Mann litografi
Gunilla Mann litografi
Gunilla Mann litografi
Gunilla Mann litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNILLA MANN (född 1947): "Sången om Stockholm", signerad Gunilla Mann, numrerad EA, färglitografi, ca 41,5x28 cm

Ej examinerad ur ramen

560784

2018-07-27