Gunilla Mann litografi

Gunilla Mann litografi
Gunilla Mann litografi
Gunilla Mann litografi
Gunilla Mann litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNILLA MANN (född 1947): "Snurra min jord", signerad Gunilla Mann, numrerad EA, färglitografi, ca 59x65 cm

Ej examinerad ur ramen

560785

2018-07-27