Sidobord omkring 1900

Sidobord omkring 1900
Sidobord omkring 1900
Sidobord omkring 1900
Sidobord omkring 1900
Sidobord omkring 1900
Sidobord omkring 1900
Sidobord omkring 1900
Sidobord omkring 1900
Sidobord omkring 1900
Sidobord omkring 1900

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDOBORD, omkring 1900, faner och intarsia i ädelträ, kryssad benställning, ben skodda i mässing, höjd ca 72, diameter 45 cm.

Fanerskador, smärre intarsiaskador

560849

2018-07-28