Bruno Ehre & Tom Wolfgers stockholmssviten
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRUNO EHRS & TOM WOLGERS, 1987, "Stockholmssviten", bok med stockholmsfotografier tagna av Bruno Ehrs, med ackompanjerande LP-skiva med musik komponerad av Tom Wolgers, numrerad 142/1000, tyckt på silverblade matt papper, ca 43x32 cm
Smärre slitage på omslaget, skivans fodral löst
560857
2018-07-28