Bruno Ehre & Tom Wolfgers stockholmssviten

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO EHRS & TOM WOLGERS, 1987, "Stockholmssviten", bok med stockholmsfotografier tagna av Bruno Ehrs, med ackompanjerande LP-skiva med musik komponerad av Tom Wolgers, numrerad 142/1000, tyckt på silverblade matt papper, ca 43x32 cm

Smärre slitage på omslaget, skivans fodral löst

560857

2018-07-28