Skrivbord nyrenässans

Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-tal, nyrenässans, fanerad i olika träslag bl.a. ek och rot, 3 lådor i sarg, höjd ca 74, 93x63 cm

Bruksslitage, skivan saknar läderklädsel, nyckel saknas

560861

2018-07-28