Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1800-tal, nyrenässans, fanerad i olika träslag bl.a. ek och rot, 3 lådor i sarg, höjd ca 74, 93x63 cm
Bruksslitage, skivan saknar läderklädsel, nyckel saknas
560861
2018-07-28
Gör en kostnadsfri värdering här