Skrivbord jugend

Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, jugend, betsad ek, 5 lådor, metallbeslag, höjd ca 77,5, 63,5x119 cm

Slitage, smärre repor och fuktskador på bordskivan

560875

2018-07-28