Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOPPARKITTEL 1800-tal, ben i smidesjärn, numrerad 1676 1831, samt stämpelmärkt tre kronor, höjd ca 49, 60x41 cm
Bucklor, slitage
560885
2018-07-28
Gör en kostnadsfri värdering här