Tvättkommod 1800-tal

Tvättkommod 1800-tal
Tvättkommod 1800-tal
Tvättkommod 1800-tal
Tvättkommod 1800-tal
Tvättkommod 1800-tal
Tvättkommod 1800-tal
Tvättkommod 1800-tal
Tvättkommod 1800-tal
Tvättkommod 1800-tal
Tvättkommod 1800-tal
Tvättkommod 1800-tal
Tvättkommod 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TVÄTTKOMMOD, 1800-tal, vitmålad samt blomsterdekor, invändigt med hyllplan, låda i sargen, träskuren dekor, höjd ca 82, 78x45 cm

Bruksslitage

560887

2018-07-28