Silverbägare
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHRISTIAN F. HEISE (Danmark, aktiv mellan 1904-1932), bägare, silver, stämplad Köpenhamn 1911, jugenddekor, med dedikation, höjd ca 16 cm, vikt ca 130 g
Enstaka mindre bucklor, smärre beläggningar
560889
2018-07-28