Emmafåtöljer 1800-talets slut
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EMMAFÅTÖLJER, 1 par, 1800-talets slut, djuphäftad blå textilklädsel, hjultrissor i mässing, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, smuts, båda fåtöljers ena framben har lagning, enstaka ljusa fläckar på båda fåtöljer på träramen, smärre repor på benen och ramen
560904
2018-07-28