Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAMARBETSBORD, 1800-tal, rokokostil, med mycket intrikat intarsia, höjd ca 72, 40x57 cm
Smärre fanerskador, nyckel saknas, ben med bräckage
560917
2018-07-29
Gör en kostnadsfri värdering här