Damarbetsbord rokokostil

Damarbetsbord rokokostil
Damarbetsbord rokokostil
Damarbetsbord rokokostil
Damarbetsbord rokokostil
Damarbetsbord rokokostil
Damarbetsbord rokokostil
Damarbetsbord rokokostil
Damarbetsbord rokokostil
Damarbetsbord rokokostil
Damarbetsbord rokokostil
Damarbetsbord rokokostil
Damarbetsbord rokokostil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMARBETSBORD, 1800-tal, rokokostil, med mycket intrikat intarsia, höjd ca 72, 40x57 cm

Smärre fanerskador, nyckel saknas, ben med bräckage

560917

2018-07-29