Sängbord jugend med marmorskiva

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD,1910-tal, jugend, med låda och skåp, metallbeslag, fanerat med björk, skiva av marmor, höjd ca 77,5, 40x40,5 cm

Slitage, smuts, enstaka små fläckar på marmorskivan

560920

2018-07-28