Serveringsvagn 1950-tal

Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, Ateljé glas och trä, Hovmantorp, träbrickor i två plan, på hjultrissor, höjd ca 64, 74x51,5 cm

Brickor med kraftigt ytslitage

560923

2018-07-29