Byrå omkring 1900
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, omkring 1900, med öppningsbar lock som toppskiva, en låda samt skåp, fanérat i valnöt, höjd ca 77, 63x40,5 cm
Slitage, smuts, lagning och repa på skivan, lagning på toppens vänstra kant, avslag på låda samt skåpsdörren, avslag på högra baksidan
560926
2018-07-28