Byrå omkring 1900

Byrå omkring 1900
Byrå omkring 1900
Byrå omkring 1900
Byrå omkring 1900
Byrå omkring 1900
Byrå omkring 1900
Byrå omkring 1900
Byrå omkring 1900

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, omkring 1900, med öppningsbar lock som toppskiva, en låda samt skåp, fanérat i valnöt, höjd ca 77, 63x40,5 cm

Slitage, smuts, lagning och repa på skivan, lagning på toppens vänstra kant, avslag på låda samt skåpsdörren, avslag på högra baksidan

560926

2018-07-28