Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKE, 1700-talets mitt, senbarock, mässing, höjd ca 12,6 cm
Åldersrelaterad slitage, fläckar, repor, stötmärken
560929
2018-07-28
Gör en kostnadsfri värdering här