Ljusstake 1700-talets mitt senbarock

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKE, 1700-talets mitt, senbarock, mässing, höjd ca 12,6 cm

Åldersrelaterad slitage, fläckar, repor, stötmärken

560929

2018-07-28