Oscar Keen oljemålning
Valmis
2018-07-29
560952
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OSCAR KEEN (1867-1949): motiv med husfasad i kvällsljus, signerad och daterad Oscar Keen 1903, olja på pannå, ca 12x16 cm