Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CASA MILANO, sideobard, samtida, vitlackerad mdf, hyllplan samt skjutdörr i glas, höjd ca 63, 240x55 cm
Bruksslitage, smärre nagg
560954
2018-07-30
Gör en kostnadsfri värdering här