Mosse Stoopendaal akvarell

Mosse Stoopendaal akvarell
Mosse Stoopendaal akvarell
Mosse Stoopendaal akvarell
Mosse Stoopendaal akvarell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948), Sjöfåglar, signerad, akvarell, ca 23x30 cm

560968

2018-07-29