Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

2 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Stillben, signerad samt signerad och daterad a tergo -2016, olja på duk, ca 31x23 cm, oramad

560973

2018-07-29