Wiliam Avar

Wiliam Avar
Wiliam Avar
Wiliam Avar
Wiliam Avar
Wiliam Avar
Wiliam Avar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Les yeux, signerad och daterad W Avar, olja på duk, ca 64x97 cm

560996

2018-07-29