Engelsk skola oljemålning 1800-talets slut

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENGELSK SKOLA (1800-talets slut): Hamnscen från Themsen, olja på pappannå, ca 21,5x30 cm

Färgbortfall

561000

2018-07-29