Sängbord
2018-07-30
561007
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SÄNGBORD, 1 par, 1920-/30-tal, bemålade, invändigt med lådor respektive hyllplan, höjd ca 101, 47x36 cm
Senare bemålning, slitage, senare beslag