Gösta Månsson färglitografi

Gösta Månsson färglitografi
Gösta Månsson färglitografi
Gösta Månsson färglitografi
Gösta Månsson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖSTA MÅNSSON (1924-2009): "Vid järnvägen", signerad G Månsson, 137/290, färglitografi, ca 50x57 cm

561009

2018-07-29