Tizian efter 1700-tal

Tizian efter 1700-tal
Tizian efter 1700-tal
Tizian efter 1700-tal
Tizian efter 1700-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TIZIAN, LEFEBRE, efter, 1700-tal, "Titianus Vecellius Invent & Pinx.", J.Van Campen Formis Venetys, kopparstick, ca 56x35 cm

Kantskador, veck

561016

2018-07-29