Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TIZIAN, LEFEBRE, efter, 1700-tal, "Titianus Vecellius Invent & Pinx.", J.Van Campen Formis Venetys, kopparstick, ca 56x35 cm
Kantskador, veck
561016
2018-07-29
Gör en kostnadsfri värdering här