Gunnar Cyrén

Gunnar Cyrén
Gunnar Cyrén
Gunnar Cyrén
Gunnar Cyrén
Gunnar Cyrén
Gunnar Cyrén
Gunnar Cyrén
Gunnar Cyrén
Gunnar Cyrén
Gunnar Cyrén

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR CYRÉN, vas, skål, ljusstakar, 1 par, Orrefors, signerade, höjd 6,5-16 cm

Skålen med smärre nagg

561027

2018-07-29