Albert Engström Kräftor kräva dessa drycker!

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENGSTRÖM, Albert (1869-1940): Kräftor kräva dessa drycker!, affisch, färglitografi, signerad i trycket., Propagandacentralen N.E.J. Göteborg, ca 50x38 cm

Blekt

561037

2018-07-30