Rokokostilbyrå

Rokokostilbyrå
Rokokostilbyrå
Rokokostilbyrå
Rokokostilbyrå
Rokokostilbyrå
Rokokostilbyrå
Rokokostilbyrå
Rokokostilbyrå

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets mitt, 3-lådig, rokokostil, fanerad i olika träslag, bl.a mahogny och rot, skiva i marmor, bukig front med mässingsbeslag, höjd ca 78 cm, skivans mått 88x42 cm

Smärre slitage

561041

2018-07-30