Rokokostilbyrå
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets mitt, 3-lådig, rokokostil, fanerad i olika träslag, bl.a mahogny och rot, skiva i marmor, bukig front med mässingsbeslag, höjd ca 78 cm, skivans mått 88x42 cm
Smärre slitage
561041
2018-07-30